- MONITORJI
- Igralni monitorji
- 27" ukrivljen gaming monitor 165 Hz - MISURA MM27DQI
27" ukrivljen gaming monitor 165 Hz - MISURA MM27DQI
- MONITORJI
- Igralni monitorji
- 27" ukrivljen gaming monitor 165 Hz - MISURA MM27DQI
27" ukrivljen gaming monitor 165 Hz - MISURA MM27DQI
MISURA GAMING MONITOR UKRIVLJENI 27″ – 165 Hz
P24MM27DQIO1B – zmogljiv gaming monitor, ki ponuja 27″ ukrivljen zaslon z QHD ločljivostjo za najboljšo vizualno izkušnjo. Hitrost osveževanja 165 Hz, odzivni čas 1 ms in tehnologiji FreeSync & G-Sync zagotavljata izjemno tekočo sliko tudi pri najhitrejših prizorih v igrah. Ukrivljen VA panel zagotavlja širok vidni kot in visok kontrast – idealno za igralce, ki želijo brezhibno sliko.

Monitor je opremljen s tehnologijo HDR za izboljšan dinamični razpon in živahne barve, medtem ko tehnologiji Low Blue Light in Flicker-Free ščitita vaše oči med dolgotrajno uporabo.
Glavne značilnosti
- Ukrivljen VA panel za popolno izkušnjo igranja
- QHD ločljivost (2560 × 1440) za ostro in podrobno sliko
- Hitrost osveževanja 165 Hz za izjemno tekoče slike
- Odzivni čas 1 ms za ultra hitre reakcije
- Tehnologiji FreeSync in G-Sync za odpravo trganja slike
- Low Blue Light in Flicker-Free tehnologiji za zaščito oči
- HDR za realistične barve in višji kontrast
- Eleganten dizajn s tankimi robovi in RGB osvetlitvijo
- Možnost montaže na steno zahvaljujoč VESA standardu
- Široke možnosti povezovanja – 2 × HDMI, 2 × DP in avdio izhod
Vsebina pakiranja
• 1× | MISURA 27″ Monitor
• 1× | Napajalni adapter
• 1× | DP kabel
• 1× | Uporabniški priročnik
• 1× | Namizno stojalo




| Diagonala | 27" |
|---|---|
| Vrsta monitorja | Namizni |
| Zaslon | Ukrivljena |
| Ločljivost | 2560 × 1440 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Tehnologija panela | LCD |
| Osvetlitev ozadja | LED |
| Tip panela | VA |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Barve | 16,7 milijona barv |
| Kontrast | 4000:1 |
| Frekvenca osveževanja | 165 Hz |
| Svetlost | 250 cd/m² |
| Pokritost barvnega prostora | 118 % sRGB (85 % NTSC) |
| FreeSync | DA |
| Čas odziva | 1 ms (z OD) |
| Vidni kot | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | DA |
| G-sync Compatible | DA |
| Low Blue Light | DA |
| OverDrive | DA |
| HDR10 | DA |
| RGB Light | DA |
| Višinsko nastavljivo stojalo (HAS) | NE |
| VESA | 100×100 mm |
| Zvočnik | 2× 2 W |
| Priključki | 2× DP, 2× HDMI, 1× audio port |
| Power Delivery (PD) | NE |
| Barva |
|
| Teža | 3,60 kg |
| PiP/PbP | NE |
| Priključek za slušalke | NE |
| Pivot | NE |
| Širina (cm) | 61,1 |
| Višina (cm) | 43,4 |
| Globina (cm) | 4,1 |
| Certifikati | CE, RoHS |

Ključne funkcije namiznih monitorjev MISURA: G-Sync, HDR in Power Delivery
Namizni monitorji MISURA so primerni za grafične in video strokovnjake, navdušene igričarje in vsakdanjo pisarniško uporabo. Njihovi tanki okvirji okoli zaslona omogočajo enostavno priključitev več monitorjev enega poleg drugega in s tem razširitev delovnega prostora. Na trgu je na voljo več modelov monitorjev MISURA, zato se poraja vprašanje: Kako izbrati pravi namizni monitor?




































