- MONITORI
- Spēļu monitori
- 27" izliekts spēļu monitors 165 Hz - MISURA MM27DQI
27" izliekts spēļu monitors 165 Hz - MISURA MM27DQI
- MONITORI
- Spēļu monitori
- 27" izliekts spēļu monitors 165 Hz - MISURA MM27DQI
27" izliekts spēļu monitors 165 Hz - MISURA MM27DQI
MISURA SPĒĻU MONITORS 27 COLLU IZLIEKTS – 165 Hz
P24MM27DQIO1B – jaudīgs spēļu monitors, kas piedāvā 27″ izliektu displeju ar QHD izšķirtspēju vislabākajai vizuālajai pieredzei. 165 Hz atsvaidzināšanas frekvence, 1 ms reakcijas laiks un FreeSync un G-Sync tehnoloģija nodrošina nevainojamu displeja darbību pat straujās spēļu ainās. Izliektais VA panelis nodrošina plašu skata leņķi un izcilu kontrastu – ideāli piemērots spēlētājiem, kuri vēlas vienmērīgu un plūstošu attēlu.

Monitors ir aprīkots ar HDR tehnoloģiju, kas nodrošina uzlabotu dinamisko diapazonu un spilgtas krāsas, savukārt Low Blue Light un Flicker-Free tehnoloģijas aizsargā redzi ilgstošas lietošanas laikā.
Galvenās īpašības
- Izliekts VA panelis izcilai spēļu pieredzei
- QHD izšķirtspēja (2560 × 1440) asiem un detalizētiem attēliem
- 165 Hz atsvaidzināšanas frekvence maksimāli vienmērīgam attēlam
- 1 ms reakcijas laiks ātrai reakcijai spēlēs
- FreeSync un G-Sync tehnoloģijas attēla asarošanas novēršanai
- Low Blue Light un Flicker-Free acu aizsardzībai
- HDR spilgtām krāsām un augstākam kontrastam
- Elegants dizains ar plāniem rāmjiem un RGB apgaismojumu
- Uzstādāms pie sienas, pateicoties VESA standartam
- Plašas savienojumu iespējas – 2 × HDMI, 2 × DP un audio izeja
Iepakojuma saturs
• 1× | Monitors MISURA 27″
• 1× | Strāvas adapteris
• 1× | DP kabelis
• 1× | Lietotāja rokasgrāmata
• 1× | Galda statīvs




| Diagonāle | 27" |
|---|---|
| Monitora tips | Darbvirsma |
| Ekrāns | Ieliekts |
| Izšķirtspēja | 2560 × 1440 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | NĒ |
| Paneļa tehnoloģija | LCD |
| Aizmugurgaismojums | LED |
| Paneļa tips | VA |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Krāsas | 16,7 miljoni krāsu |
| Kontrasts | 4000:1 |
| Atsvaidzināšanas frekvence | 165 Hz |
| Spilgtums | 250 cd/m² |
| Krāsu pārklājums | 118 % sRGB (85 % NTSC) |
| FreeSync | JĀ |
| Reakcijas laiks | 1 ms (ar OD) |
| Skata leņķis | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | JĀ |
| G-sync Compatible | JĀ |
| Low Blue Light | JĀ |
| OverDrive | JĀ |
| HDR10 | ANO |
| RGB Light | JĀ |
| Augstuma regulējams statīvs (HAS) | NĒ |
| VESA | 100×100 mm |
| Skaļrunis | 2× 2 W |
| Savienotāji | 2× DP, 2× HDMI, 1× audio port |
| Power Delivery (PD) | NĒ |
| Krāsa |
|
| Svars | 3,60 kg |
| PiP/PbP | NĒ |
| Austiņu ieeja | NE |
| Pivot | NĒ |
| Platums (cm) | 61,1 |
| Augstums (cm) | 43,4 |
| Dziļums (cm) | 4,1 |
| Sertifikāti | CE, RoHS |

MISURA darbvirsmas monitoru galvenās funkcijas: G-Sync, HDR un Power Delivery
MISURA galda monitori ir piemēroti grafikas un video profesionāļiem, kaislīgiem spēlētājiem un ikdienas lietošanai birojā. To plānie rāmīši ap ekrānu ļauj ērti savienot vairākus monitorus vienu blakus otram, paplašinot darba telpu. Tirgū ir pieejami vairāki MISURA monitoru modeļi, tāpēc rodas jautājums: Kā izvēlēties pareizo galda monitoru?




































