- MONITORIAI
- Žaidimų monitoriai
- 27" lenktas žaidimų monitorius 165 Hz - MISURA MM27DQI
27" lenktas žaidimų monitorius 165 Hz - MISURA MM27DQI
- MONITORIAI
- Žaidimų monitoriai
- 27" lenktas žaidimų monitorius 165 Hz - MISURA MM27DQI
27" lenktas žaidimų monitorius 165 Hz - MISURA MM27DQI
MISURA ŽAIDIMŲ MONITORIUS 27 COLIŲ LENKTAS – 165 Hz
P24MM27DQIO1B – galingas žaidimų monitorius, turintis 27 colių lenktą ekraną su QHD raiška ir užtikrinantis geriausią vaizdo kokybę. 165 Hz atnaujinimo dažnis, 1 ms atsako laikas bei „FreeSync“ ir „G-Sync“ technologijos užtikrina nepriekaištingą vaizdą net sparčiuose žaidimų scenarijuose. Išlenktas VA skydelis suteikia platų žiūrėjimo kampą ir aukštą kontrastą – idealiai tinka žaidėjams, siekiantiems sklandaus, vientiso vaizdo.

Monitoriuje įdiegta HDR technologija, užtikrinanti geresnį dinaminį diapazoną ir ryškesnes spalvas, o „Low Blue Light“ ir „Flicker-Free“ technologijos saugo akis ilgo naudojimo metu.
Pagrindinės savybės
- Išlenktas VA skydelis – puikiai žaidimų patirčiai
- QHD raiška (2560 × 1440) – ryškus ir detalus vaizdas
- 165 Hz atnaujinimo dažnis – maksimaliai sklandžiam vaizdui
- 1 ms atsako laikas – greitoms reakcijoms žaidimuose
- „FreeSync“ ir „G-Sync“ technologijos vaizdo trūkinėjimo pašalinimui
- „Low Blue Light“ ir „Flicker-Free“ technologijos akių apsaugai
- HDR – ryškioms spalvoms ir geresniam kontrastui
- Elegantiškas dizainas su plonais rėmeliais ir RGB apšvietimu
- Galima tvirtinti prie sienos pagal VESA standartą
- Plačios jungčių galimybės – 2 × HDMI, 2 × DP ir garso išvestis
Pakuotės turinys
• 1× | Monitorius MISURA 27″
• 1× | Maitinimo adapteris
• 1× | DP kabelis
• 1× | Naudotojo vadovas
• 1× | Stalo stovas




| Įstrižainė | 27" |
|---|---|
| Monitoriaus tipas | Stalinio tipo |
| Ekranas | Išlenktas |
| Raiška | 2560 × 1440 |
| Jutiklinis ekranas | NE |
| Skydelio technologija | LCD |
| Foninis apšvietimas | LED |
| Skydelio tipas | VA |
| Kraštinių santykis | 16:9 |
| Spalvos | 16,7 milijono spalvų |
| Kontrastas | 4000:1 |
| Atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Ryškumas | 250 cd/m² |
| Spalvų padengimas | 118 % sRGB (85 % NTSC) |
| FreeSync | TAIP |
| Atsako laikas | 1 ms (su OD) |
| Žiūrėjimo kampas | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | TAIP |
| G-sync Compatible | TAIP |
| Low Blue Light | TAIP |
| OverDrive | TAIP |
| HDR10 | TAIP |
| RGB Light | TAIP |
| Aukščio reguliuojamas stovas (HAS) | NE |
| VESA | 100×100 mm |
| Garsiakalbis | 2× 2 W |
| Jungtys | 2× DP, 2× HDMI, 1× audio port |
| Power Delivery (PD) | NE |
| Spalva |
|
| Svoris | 3,60 kg |
| PiP/PbP | NE |
| Ausinių įėjimas | NE |
| Pivot | NE |
| Plotis (cm) | 61,1 |
| Aukštis (cm) | 43,4 |
| Gylis (cm) | 4,1 |
| Sertifikatai | CE, RoHS |

Pagrindinės MISURA stalinių monitorių specifikacijos: „G-Sync“, HDR ir „Power Delivery
MISURA staliniai monitoriai tinka grafikos ir vaizdo profesionalams, aistringiems žaidėjams ir kasdieniam naudojimui biure. Jų ploni rėmeliai aplink ekraną leidžia lengvai prijungti kelis monitorius vieną šalia kito ir išplėsti darbo erdvę. Rinkoje yra keletas MISURA monitorių modelių, todėl kyla klausimas: Kaip išsirinkti tinkamą stalinio kompiuterio monitorių?




































