- ΟΘΌΝΕΣ
- Οθόνες gaming
- Καμπύλη οθόνη gaming 27" 165 Hz - MISURA MM27DQI
Καμπύλη οθόνη gaming 27" 165 Hz - MISURA MM27DQI
- ΟΘΌΝΕΣ
- Οθόνες gaming
- Καμπύλη οθόνη gaming 27" 165 Hz - MISURA MM27DQI
Καμπύλη οθόνη gaming 27" 165 Hz - MISURA MM27DQI
MISURA GAMING MONITOR 27″ ΚΥΡΤΟΣ – 165 Hz
P24MM27DQIO1B – ένας πανίσχυρος gaming monitor που προσφέρει κυρτή οθόνη 27″ με ανάλυση QHD για την καλύτερη οπτική εμπειρία. Ο ρυθμός ανανέωσης 165 Hz, ο χρόνος απόκρισης 1 ms και οι τεχνολογίες FreeSync & G-Sync εξασφαλίζουν ομαλή απεικόνιση ακόμη και στις πιο γρήγορες σκηνές παιχνιδιών. Η κυρτή οθόνη VA παρέχει ευρεία γωνία θέασης και υψηλή αντίθεση, ιδανική για gamers που θέλουν ρευστή εικόνα χωρίς σκισίματα.

Η οθόνη είναι εξοπλισμένη με τεχνολογία HDR για καλύτερη δυναμική εμβέλεια και ζωντανά χρώματα, ενώ οι τεχνολογίες Low Blue Light και Flicker-Free προστατεύουν τα μάτια σας κατά τη διάρκεια παρατεταμένης χρήσης.
Βασικά χαρακτηριστικά:
- Κυρτή οθόνη VA για συναρπαστική εμπειρία gaming
- Ανάλυση QHD (2560 × 1440) για καθαρή και λεπτομερή εικόνα
- Ρυθμός ανανέωσης 165 Hz για μέγιστη ομαλότητα
- Χρόνος απόκρισης 1 ms για γρήγορες αντιδράσεις στο παιχνίδι
- Υποστήριξη FreeSync και G-Sync για εξάλειψη του tearing
- Τεχνολογίες Low Blue Light και Flicker-Free για προστασία των ματιών
- HDR για ζωντανά χρώματα και υψηλότερη αντίθεση
- Εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός με RGB φωτισμό
- Υποστήριξη τοποθέτησης σε τοίχο με VESA
- Ευρεία συνδεσιμότητα – 2 × HDMI, 2 × DP και έξοδος ήχου
Περιεχόμενο συσκευασίας:
• 1× | Οθόνη MISURA 27″
• 1× | Τροφοδοτικό
• 1× | Καλώδιο DP
• 1× | Εγχειρίδιο χρήστη
• 1× | Βάση γραφείου




| Διαγώνιος | 27" |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Επιτραπέζιο |
| Οθόνη | Καμπύλη |
| Ανάλυση | 2560 × 1440 |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Τεχνολογία πάνελ | LCD |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Τύπος πάνελ | VA |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Αντίθεση | 4000:1 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 165 Hz |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² |
| Κάλυψη χρωμάτων | 118 % sRGB (85 % NTSC) |
| FreeSync | ΝΑΙ |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms (με OD) |
| Γωνία θέασης | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | NAI |
| G-sync Compatible | NAI |
| Low Blue Light | NAI |
| OverDrive | NAI |
| HDR10 | NAI |
| RGB Light | NAI |
| Ρυθμιζόμενη βάση ύψους (HAS) | OXI |
| VESA | 100×100 mm |
| Ηχείο | 2× 2 W |
| Συνδέσεις | 2× DP, 2× HDMI, 1× audio port |
| Power Delivery (PD) | OXI |
| Χρώμα |
|
| Βάρος | 3,60 kg |
| PiP/PbP | OXI |
| Είσοδος ακουστικών | OXI |
| Pivot | ΟΧΙ |
| Πλάτος (cm) | 61,1 |
| Ύψος (cm) | 43,4 |
| Βάθος (cm) | 4,1 |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS |





































