- MONITORIT
- Kannettavat kaksi näyttöä
- 12" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1200S1
12" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1200S1
- MONITORIT
- Kannettavat kaksi näyttöä
- 12" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1200S1
12" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1200S1
LCD-näytöt MISURA 12″ ONE CABLE 3M1200S1
Kannettavat Full HD -näytöt MISURA 3M1200S1 - 12″ ONE CABLE on ainutlaatuinen laite, joka erottuu korkeasta suorituskyvystään ja kompakteista mitoistaan, joten voit käyttää sitä helposti missä tahansa. Mallin versio, jossa molemmat näytöt voidaan liittää vain yhden USB-C:n kautta.
Tämä malli on täysin yhteensopiva Applen kannettavien tietokoneiden kanssa, mukaan lukien M1-, M2-, M3-, M4- ja M5-prosessorit. Sopii MacBook Air- ja MacBook Pro -malleihin koossa 13″, 14″, 15″ ja 16″.
Tärkeimmät ominaisuudet
- Yhdistä molemmat näytöt yhdellä USB-C:llä
- Yhteensopivuus Applen prosessoreiden M1 - M5 kanssa
- Kompakti koko ja paino vain 1,19 kg
- Alhainen kulutus - energialuokka A
- Laadukkaat värit mistä tahansa katsottuna ( IPS )
- Terävät ja yksityiskohtaiset kuvat Full HD -resoluutiolla (1920 × 1080)
- Sopii kannettaville tietokoneille 12″ ja suuremmille
- Patentoitu taittomekanismi voidaan käyttää myös erillisenä tietokoneena muistikirjan ulkopuolella
Kompaktit mitat ja kevyt paino
LCD-näytöt MISURA 3M1200S1 – 12″ YKSI KAAPELI erottuvat kevyistä 1,19 kg:n painostaan ja erittäin pienestä 9 mm:n leveydestä. Kunkin näytön käyttämiseen tarvitaan yksi USB-C-kaapeli, joka huolehtii sekä kuvan että virran siirrosta.
Jos tietokoneessasi ei ole tätä liitintä, voit käyttää USB-C → 2 × USB-A -kaapelia kahden USB-A-liittimen kautta tapahtuvaan liitäntään. Tarvittavat kaapelit sisältyvät tuotteen perusvarustukseen.

Full HD -resoluutio (1920 × 1080)

MISURA 3M1200S1 – 12″ ONE CABLE -näytöissä on Full HD -resoluutio (1920 × 1080), joten tuloksena oleva kuva on aina täydellisen terävä. Upeaa visuaalista kokemusta parantaa IPS-tekniikka, joka tarjoaa erinomaisen värintoiston myös laajakulmasta katsottuna.
Käytön monipuolisuutta korostaa mahdollisuus kääntää yksittäisiä näyttöjä jopa 235°.
Matkoilla kannettavat näytöt MISURA 3M1200S1 - 12″ ONE CABLE tarjoavat sinulle oman työpöytäsi mukavuuden.
Patentoitu taittomekanismi

Työ. Kotitoimisto. Viihde. Aina kun.
Pakkauksen sisältö
- 1× | USB-C-kaapeli / 2× USB-A
- 1× | USB-C / USB-C -kaapeli
- 1× | Käyttöopas
- 1× | Kuljetuslaukku
- 1× | Flash-muisti (sisältää ohjaimen)







| Lävistäjä | 12" |
|---|---|
| Näytön tyyppi | Kannettava - kaksinkertainen |
| Näyttö | Tasainen |
| Resoluutio | 1920 × 1080 |
| Kosketusnäyttö | EI |
| Paneeliteknologia | LCD |
| Taustavalo | LED |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Värit | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Virkistystaajuus | 60 Hz |
| Kirkkaus | 250 cd/m² |
| Väripeitto | 81 % sRGB (58 % NTSC) |
| FreeSync | EI |
| Vasteaika | 25 ms |
| Katselukulma | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | EI |
| G-sync Compatible | EI |
| Low Blue Light | EI |
| OverDrive | EI |
| HDR10 | EI |
| RGB Light | EI |
| Korkeussäädettävä jalusta (HAS) | EI |
| VESA | EI |
| Kaiutin | EI |
| Liittimet | 2× USB-C |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Materiaali | Muovi |
| Väri |
|
| Paino | 1,19 kg |
| PiP/PbP | EI |
| Kuulokeliitäntä | EI |
| Käyttö | Sopii kannettavalle tietokoneelle, Moniajoon, Työhön, Sopii matkustamiseen |
| Pivot | EI |
| Leveys (cm) | 31,4 |
| Korkeus (cm) | 19,7 |
| Syvyys (cm) | 2,8 |
| eDP | EI |
| Sertifikaatit | CE, RoHS |

Voit perustaa toimiston minne tahansa. Miten? Kannettavien MISURA-näyttöjen avulla
Kotitoimistotyö on nykyään yleistymässä. Tämän myötä on tullut tarve oikeanlaisille teknisille laitteille, jotka soveltuvat kotikäyttöön ja ovat silti edullisia.

Miten liittää näytöt kannettavaan tietokoneeseen?
Mahdollisuuksia on useita. Tarkista ensin, onko tietokoneessasi USB-C-liitin. Tämä on paras vaihtoehto. Tämän liittimen kautta saat sekä virtaa näyttöön että lähetät siihen videosignaaleja.

Kaksoismonitorit, trinäytöt, mutta myös yksittäiset näytöt - MISURA tarjoaa laajan valikoiman ulkoisia näyttöjä
Näytöt ovat nykyään olennainen osa paitsi työympäristöämme myös kotitoimiston laitteita. Vaikka jokainen meistä on varmasti nähnyt monitorin elämänsä aikana, on varmasti ainakin yksi pieni asia, josta emme ole tienneet tähän asti. Kysytään siis kysymys. Mitä emme tienneet monitoreista aiemmin?

USB Type-C: ei yksi, vaan yhdeksän liitäntätyyppiä
USB Type-C: ei yksi, vaan yhdeksän liitintyyppiä - kaikki USB Type-C -liittimet eivät ole samanlaisia, vaikka ne näyttävätkin ulkoisesti samalta.



































