- MONITORIAI
- Nešiojami dvigubi monitoriai
- 12" nešiojamas dvigubas monitorius nešiojamam kompiuteriui USB-C - MISURA 3M1200S1
12" nešiojamas dvigubas monitorius nešiojamam kompiuteriui USB-C - MISURA 3M1200S1
- MONITORIAI
- Nešiojami dvigubi monitoriai
- 12" nešiojamas dvigubas monitorius nešiojamam kompiuteriui USB-C - MISURA 3M1200S1
12" nešiojamas dvigubas monitorius nešiojamam kompiuteriui USB-C - MISURA 3M1200S1
LCD monitoriai MISURA 12″ ONE CABLE 3M1200S1
Nešiojamieji „Full HD“ monitoriai MISURA 3M1200S1 – 12″ ONE CABLE – tai unikalus įrenginys, išsiskiriantis dideliu našumu ir kompaktiškais matmenimis, todėl galite jį lengvai naudoti, kad ir kur būtumėte. Modelio versija su galimybe abu monitorius prijungti tik per vieną USB-C jungtį.
Šis modelis visiškai suderinamas su „Apple“ nešiojamaisiais kompiuteriais, įskaitant M1, M2, M3, M4 ir M5 procesorius. Tinka „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“ 13″, 14″, 15″, 16″ dydžio modeliams.
Pagrindinės funkcijos
- Prijunkite abu monitorius naudodami vieną USB-C jungtį
- Suderinamumas su „Apple“ procesoriais M1 - M5
- Kompaktiškas dydis ir svoris – tik 1,19 kg
- Mažos sąnaudos – A energijos klasė
- Kokybiškos spalvos žiūrint iš bet kurios vietos (IPS)
- Aštrūs ir detalūs vaizdai su „Full HD“ (1920 × 1080) skiriamąja geba
- Tinka 12 colių ir didesniems nešiojamiesiems kompiuteriams
- Patentuotas lankstymo mechanizmas taip pat gali būti naudojamas kaip atskiras ne užrašų knygelės
Kompaktiški matmenys ir nedidelis svoris
LCD monitoriai MISURA 3M1200S1 – 12″ ONE CABLE išsiskiria mažu 1,19 kg svoriu ir labai mažu 9 mm pločiu. Norint valdyti kiekvieną monitorių, reikia vieno USB-C kabelio, kuriuo perduodamas ir vaizdas, ir energija.
Jei kompiuteryje nėra šios jungties, galite naudoti USB-C -> 2× USB-A kabelį ir prijungti per dvi USB-A jungtis. Reikalingi kabeliai yra įtraukti į pagrindinę gaminio įrangą.

„Full HD“ raiška (1920 × 1080)

MISURA 3M1200S1 – 12 colių ONE CABLE monitoriai turi Full HD skiriamąją gebą (1920 × 1080), todėl gaunamas vaizdas visada bus tobulai ryškus. Puikią vaizdo patirtį sustiprina IPS technologija, kuri užtikrina puikų spalvų atkūrimą net žiūrint plačiu kampu.
Naudojimo universalumą pabrėžia galimybė pasukti atskirus monitorius iki 235°.
Keliaujant nešiojamieji monitoriai MISURA 3M1200S1 - 12″ ONE CABLE suteiks jums patogią savo darbo stalą.
Patentuotas lankstymo mechanizmas

Darbas. Namų biuras. Pramogos. Kai kada.
Pakuotės turinys
- 1× | USB-C kabelis / 2× USB-A
- 1× | USB-C / USB-C kabelis
- 1× | Naudotojo vadovas
- 1× | Nešiojimo dėklas
- 1× | Atmintinė (įskaitant tvarkyklę)







| Įstrižainė | 12" |
|---|---|
| Monitoriaus tipas | Nešiojamas - dvigubas |
| Ekranas | Plokščias |
| Raiška | 1920 × 1080 |
| Jutiklinis ekranas | NE |
| Skydelio technologija | LCD |
| Foninis apšvietimas | LED |
| Skydelio tipas | IPS |
| Kraštinių santykis | 16:9 |
| Spalvos | 16,7 milijono spalvų |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ryškumas | 250 cd/m² |
| Spalvų padengimas | 81 % sRGB (58 % NTSC) |
| FreeSync | NE |
| Atsako laikas | 25 ms |
| Žiūrėjimo kampas | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | NE |
| G-sync Compatible | NE |
| Low Blue Light | NE |
| OverDrive | NE |
| HDR10 | NE |
| RGB Light | NE |
| Aukščio reguliuojamas stovas (HAS) | NE |
| VESA | NE |
| Garsiakalbis | NE |
| Jungtys | 2× USB-C |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Medžiaga | Plastikas |
| Spalva |
|
| Svoris | 1,19 kg |
| PiP/PbP | NE |
| Ausinių įėjimas | NE |
| Naudojimas | Tinka nešiojamam kompiuteriui, Multitaskingui, Darbui, Tinka kelionėms |
| Pivot | NE |
| Plotis (cm) | 31,4 |
| Aukštis (cm) | 19,7 |
| Gylis (cm) | 2,8 |
| eDP | NE |
| Sertifikatai | CE, RoHS |

Biurą galite įkurti bet kur. Kaip? Su MISURA nešiojamaisiais monitoriais
Šiandien vis dažniau dirbama namuose. Todėl atsirado poreikis turėti tinkamą techninę įrangą, kuri būtų tinkama naudoti namuose ir būtų įperkama.

Kaip prijungti monitorius prie nešiojamojo kompiuterio?
Yra kelios galimybės. Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų kompiuteryje yra USB-C jungtis. Tai geriausias variantas. Per šią jungtį ir maitinsite monitorių, ir siųsite į jį vaizdo signalus.

Dviejų monitorių, trijų ekranų, taip pat vieno monitoriaus - MISURA siūlo platų išorinių monitorių asortimentą
Dabar monitoriai yra neatsiejama ne tik mūsų darbo aplinkos, bet ir namų biuro įrangos dalis. Nors kiekvienas iš mūsų per savo gyvenimą neabejotinai yra matęs monitorių, tikrai yra bent viena smulkmena, apie kurią iki šiol nežinojome. Taigi, užduokime klausimą. Ko anksčiau nežinojome apie monitorius?

C tipo USB: ne viena, o devynių tipų jungtis
C tipo USB: ne viena, o devynių tipų jungtis - ne visos C tipo USB jungtys yra vienodos, nors išoriškai atrodo vienodai.



































