- МОНИТОРИ
- Преносими двойни монитори
- 12" преносим двоен монитор за лаптоп USB-C - MISURA 3M1200S1
12" преносим двоен монитор за лаптоп USB-C - MISURA 3M1200S1
- МОНИТОРИ
- Преносими двойни монитори
- 12" преносим двоен монитор за лаптоп USB-C - MISURA 3M1200S1
12" преносим двоен монитор за лаптоп USB-C - MISURA 3M1200S1
LCD монитори MISURA 12" ЕДИН КАБЕЛ 3M1200S1
Преносими Full HD монитори MISURA 3M1200S1 - 12" ЕДИН КАБЕЛ е уникално устройство, което се отличава с висока производителност и компактни размери, което ви позволява да го използвате лесно, където и да сте. Версия на модела с възможност за свързване на двата монитора само чрез един USB-C.
Този модел е напълно съвместим с лаптопи на Apple с процесори M1, M2, M3, M4 и M5. Подходящ за моделите MacBook Air и MacBook Pro с размери 13″, 14″, 15″ и 16″.
Основни характеристики
- Свържете двата монитора с един USB-C
- Съвместимост с процесорите на Apple M1 - M5
- Компактен размер и тегло от само 1,19 kg
- Ниска консумация – енергиен клас A
- Качествени цветове при гледане от всякакъв ъгъл (IPS)
- Остри и детайлни изображения с Full HD (1920 × 1080) резолюция
- Подходящ за лаптопи с размер 12" и по-голям
- Патентован механизъм за сгъване може да се използва и самостоятелно, без да е прикрепен към лаптоп
Компактни размери и ниско тегло
LCD мониторите MISURA 3M1200S1 - 12" ЕДИН КАБЕЛ се отличават с ниско тегло от 1,19 kg и много малка ширина от 9 mm. За да работи всеки монитор, е необходим един USB-C кабел, който осигурява както преноса на изображението, така и захранването.
Ако компютърът ви не е оборудван с този конектор, можете да използвате USB-C → 2× USB-A кабел за свързване чрез два USB-A конектора. Необходимите кабели са включени в основното оборудване на продукта.

Full HD резолюция (1920 × 1080)

Мониторите MISURA 3M1200S1 - 12" ЕДИН КАБЕЛ имат Full HD резолюция (1920 × 1080), така че полученото изображение винаги ще бъде перфектно ясно. Отличното визуално изживяване се подсилва от IPS технологията, която осигурява превъзходно възпроизвеждане на цветовете дори при гледане под широк ъгъл.
Универсалността на използване се подчертава от възможността за завъртане на отделните монитори до 235°.
В движение преносимите монитори MISURA 3M1200S1 - 12" ЕДИН КАБЕЛ ще ви осигурят комфорта на собственото ви бюро.
Патентован механизъм за сгъване

Работа. Домашен офис. Развлечение. По всяко време.
Съдържание на опаковката
- 1× | Кабел USB-C / 2× USB-A
- 1× | Кабел USB-C / USB-C
- 1× | Ръководство за употреба
- 1× | Чанта за носене
- 1× | USB флаш устройство (включително драйвер)







| Диагонал | 12" |
|---|---|
| Тип монитор | Преносим - двоен |
| Екран | Плосък |
| Резолюция | 1920 × 1080 |
| Сензорен екран | НЕ |
| Технология на панела | LCD |
| Подсветка | LED |
| Тип панел | IPS |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Цветове | 16,7 милиона цвята |
| Контраст | 1000:1 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Цветово покритие | 81 % sRGB (58 % NTSC) |
| FreeSync | НЕ |
| Време за реакция | 25 ms |
| Ъгъл на видимост | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | НЕ |
| G-sync Compatible | HE |
| Low Blue Light | HE |
| OverDrive | HE |
| HDR10 | HE |
| RGB Light | HE |
| Регулируема по височина стойка (HAS) | НЕ |
| VESA | НЕ |
| Високоговорител | НЕ |
| Конектори | 2× USB-C |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят |
|
| Тегло | 1,19 kg |
| PiP/PbP | НЕ |
| Вход за слушалки | NE |
| Употреба | Подходящ за лаптоп, за multitasking, За работа, Подходящ за пътуване |
| Pivot | НЕ |
| Ширина (cm) | 31,4 |
| Височина (cm) | 19,7 |
| Дълбочина (cm) | 2,8 |
| eDP | HE |
| Сертификати | CE, RoHS |

Можете да създадете офис навсякъде. Как? С преносимите монитори MISURA
В днешно време работата в домашен офис е във възход. С това се появява и необходимостта от подходящо техническо оборудване, което да е подходящо за домашна употреба и същевременно да е на достъпна цена.

Как да свържете мониторите към лаптоп?
Има няколко възможности. Първо, проверете дали компютърът ви е оборудван с конектор USB-C. Това е най-добрият вариант. Чрез този конектор ще захранвате монитора и ще изпращате видеосигнали към него.

Двойни монитори, триекран, но и единични монитори - MISURA предлага широка гама от външни монитори
Мониторите вече са неразделна част не само от работната ни среда, но и от оборудването на домашния офис. Въпреки че всеки от нас със сигурност е виждал монитор през живота си, със сигурност има поне едно малко нещо, за което досега не сме имали представа. И така, нека да зададем въпроса. Какво не знаехме за мониторите преди?

USB Type-C: не един, а девет вида конектори
USB Type-C: не един, а девет вида конектори - не всички конектори USB Type-C са еднакви, въпреки че външно изглеждат еднакво.



































