- MONITORIT
- Kannettavat kaksi näyttöä
- 13,3" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1303S1
13,3" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1303S1
- MONITORIT
- Kannettavat kaksi näyttöä
- 13,3" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1303S1
13,3" kannettava kaksoisnäyttö kannettavalle tietokoneelle USB-C - MISURA 3M1303S1
LCD-näytöt MISURA 13,3" YKSI KAAPELI 3M1303S1
Kannettavat Full HD -näytöt MISURA 3M1303S1 - 13,3" ONE CABLE on ainutlaatuinen laite, joka erottuu joukosta korkean suorituskyvyn ja kompaktien mittojen ansiosta, joten voit käyttää sitä helposti missä tahansa. Malliversio, jossa molemmat näytöt voidaan liittää vain yhden USB-C:n kautta.
Tämä malli on täysin yhteensopiva Applen kannettavien tietokoneiden kanssa, mukaan lukien M1 - M5-prosessorit. Sopii MacBook Air- ja MacBook Pro -malleihin koossa 13″, 14″, 15″ ja 16″.
Tärkeimmät ominaisuudet
- Yhdistä molemmat näytöt yhdellä USB-C:llä
- Yhteensopiva Applen M1 - M5-prosessorien kanssa
- Kompakti koko ja paino vain 1,35 kg
- Alhainen kulutus – energialuokka A
- Laadukkaat värit mistä tahansa katsottuna (IPS)
- Terävä ja yksityiskohtainen kuva Full HD -resoluutiolla (1920 × 1080)
- Sopii 13" ja sitä suuremmille kannettaville
- Patentoitu taittomekanismi voidaan käyttää myös erillisenä ilman kiinnitystä kannettavaan
Kompaktit mitat ja kevyt paino
LCD-näytöt MISURA 3M1303S1 – 13,3" YKSI KAAPELI erottuvat keveästä 1,35 kg:n painostaan ja erittäin pienestä 9 mm:n leveydestä. Kunkin näytön käyttämiseen tarvitaan yksi USB-C-kaapeli, joka huolehtii sekä kuvan että virran siirrosta.
Jos tietokoneessasi ei ole tätä liitintä, voit käyttää USB-C → 2 × USB-A -kaapelia liitäntää varten kahden USB-A-kaapelin kautta. Tarvittavat kaapelit sisältyvät tuotteen perusvarustukseen.

Full HD -resoluutio (1920 × 1080)

MISURA 3M1303S1 – 13,3" ONE CABLE -näytöissä on Full HD -resoluutio (1920 × 1080), joten kuva on aina täydellisen terävä. Upeaa visuaalista kokemusta parantaa IPS-tekniikka, joka tarjoaa erinomaisen värintoiston myös laajakulmasta katsottuna.
Käytön monipuolisuutta korostaa mahdollisuus kääntää yksittäisiä näyttöjä jopa 235°.
Liikkeellä ollessasi kannettavat näytöt MISURA 3M1303S1 – 13,3" ONE CABLE tarjoavat sinulle oman työpöydän mukavuuden.
Patentoitu taittomekanismi

Pakkauksen sisältö
- 1 × | USB-C / 2 × USB-A -kaapeli
- 1 × | USB-C / USB-C -kaapeli
- 1 × | Käyttöopas
- 1 × | Kantolaukku
- 1 × | USB-muistitikku (sisältää ajurin)
Työ. Kotitoimisto. Viihde. Aina.







| Lävistäjä | 13.3" |
|---|---|
| Näytön tyyppi | Kannettava - kaksinkertainen |
| Näyttö | Tasainen |
| Resoluutio | 1920 × 1080 |
| Kosketusnäyttö | EI |
| Paneeliteknologia | LCD |
| Taustavalo | LED |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Värit | 16,7 miljoonaa väriä |
| Kontrasti | 800:1 |
| Virkistystaajuus | 60 Hz |
| Kirkkaus | 230 cd/m² |
| Väripeitto | 81 % sRGB (58 % NTSC) |
| FreeSync | EI |
| Vasteaika | 30 ms |
| Katselukulma | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | EI |
| G-sync Compatible | EI |
| Low Blue Light | EI |
| OverDrive | EI |
| HDR10 | EI |
| RGB Light | EI |
| Korkeussäädettävä jalusta (HAS) | EI |
| VESA | EI |
| Kaiutin | EI |
| Liittimet | 2× USB-C |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Materiaali | ABS, Muovi |
| Väri |
|
| Paino | 1,35 kg |
| PiP/PbP | EI |
| Kuulokeliitäntä | EI |
| Käyttö | Sopii kannettavalle tietokoneelle, Moniajoon, Työhön, Sopii matkustamiseen |
| Pivot | EI |
| Leveys (cm) | 34,4 |
| Korkeus (cm) | 21,2 |
| Syvyys (cm) | 2,7 |
| eDP | EI |
| Sertifikaatit | CE, RoHS |

Voit perustaa toimiston minne tahansa. Miten? Kannettavien MISURA-näyttöjen avulla
Kotitoimistotyö on nykyään yleistymässä. Tämän myötä on tullut tarve oikeanlaisille teknisille laitteille, jotka soveltuvat kotikäyttöön ja ovat silti edullisia.

Miten liittää näytöt kannettavaan tietokoneeseen?
Mahdollisuuksia on useita. Tarkista ensin, onko tietokoneessasi USB-C-liitin. Tämä on paras vaihtoehto. Tämän liittimen kautta saat sekä virtaa näyttöön että lähetät siihen videosignaaleja.

Kaksoismonitorit, trinäytöt, mutta myös yksittäiset näytöt - MISURA tarjoaa laajan valikoiman ulkoisia näyttöjä
Näytöt ovat nykyään olennainen osa paitsi työympäristöämme myös kotitoimiston laitteita. Vaikka jokainen meistä on varmasti nähnyt monitorin elämänsä aikana, on varmasti ainakin yksi pieni asia, josta emme ole tienneet tähän asti. Kysytään siis kysymys. Mitä emme tienneet monitoreista aiemmin?

USB Type-C: ei yksi, vaan yhdeksän liitäntätyyppiä
USB Type-C: ei yksi, vaan yhdeksän liitintyyppiä - kaikki USB Type-C -liittimet eivät ole samanlaisia, vaikka ne näyttävätkin ulkoisesti samalta.





































