- ΟΘΌΝΕΣ
- Φορητές διπλές οθόνες
- 12" φορητή διπλή οθόνη για laptop USB-C - MISURA 3M1200S1
12" φορητή διπλή οθόνη για laptop USB-C - MISURA 3M1200S1
- ΟΘΌΝΕΣ
- Φορητές διπλές οθόνες
- 12" φορητή διπλή οθόνη για laptop USB-C - MISURA 3M1200S1
12" φορητή διπλή οθόνη για laptop USB-C - MISURA 3M1200S1
Οθόνες LCD MISURA 12″ ONE CABLE 3M1200S1
Η φορητή οθόνη MISURA 3M1200S1 Full HD – 12″ ONE CABLE είναι μια μοναδική συσκευή που διακρίνεται για τις υψηλές επιδόσεις και το συμπαγές της μέγεθος, επιτρέποντάς σας να τη χρησιμοποιείτε εύκολα όπου κι αν βρίσκεστε. Μια έκδοση του μοντέλου με δυνατότητα σύνδεσης και των δύο οθονών μέσω μόνο μίας USB-C.
Αυτό το μοντέλο είναι πλήρως συμβατό με φορητούς υπολογιστές Apple, συμπεριλαμβανομένων των επεξεργαστών M1, M2, M3, M4 και M5. Κατάλληλο για μοντέλα MacBook Air και MacBook Pro 13″, 14″, 15″, 16″.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Συνδέστε και τις δύο οθόνες με μία USB-C
- Συμβατότητα με τους επεξεργαστές M1 - M5 της Apple
- Συμπαγές μέγεθος και βάρος μόλις 1,19 kg
- Χαμηλή κατανάλωση – ενεργειακή κλάση A
- Ποιότητα χρωμάτων κατά την προβολή από οπουδήποτε (IPS)
- Ευκρινείς και λεπτομερείς εικόνες με ανάλυση Full HD (1920 × 1080)
- Κατάλληλο για φορητούς υπολογιστές 12″ και μεγαλύτερους
- Πατενταρισμένος μηχανισμός αναδίπλωσης μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομο πρόγραμμα εκτός του φορητού υπολογιστή
Συμπαγείς διαστάσεις και μικρό βάρος
Οι οθόνες LCD MISURA 3M1200S1 – 12″ ONE CABLE έχουν χαμηλό βάρος 1,19 kg και πολύ μικρό πλάτος 9 mm. Για τη λειτουργία κάθε οθόνης, χρειάζεστε ένα μόνο καλώδιο USB-C που αναλαμβάνει τόσο τη μεταφορά εικόνας όσο και τη μεταφορά ενέργειας.
Αν ο υπολογιστής σας δεν διαθέτει αυτό το βύσμα, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το καλώδιο USB-C → 2 × USB-A για να συνδεθείτε μέσω δύο βυσμάτων USB-A. Τα απαραίτητα καλώδια περιλαμβάνονται στον βασικό εξοπλισμό του προϊόντος.

Ανάλυση Full HD (1920 × 1080)

Οι οθόνες MISURA 3M1200S1 – 12″ ONE CABLE διαθέτουν ανάλυση Full HD (1920 × 1080), ώστε η εικόνα να είναι πάντα απόλυτα ευκρινής. Η εξαιρετική οπτική εμπειρία ενισχύεται από την τεχνολογία IPS, η οποία παρέχει ανώτερη αναπαραγωγή χρωμάτων ακόμη και όταν η θέαση γίνεται από ευρεία γωνία.
Η ευελιξία χρήσης υπογραμμίζεται από τη δυνατότητα περιστροφής των μεμονωμένων οθονών έως και 235°.
Εν κινήσει, οι φορητές οθόνες MISURA 3M1200S1 – 12″ ONE CABLE σας προσφέρουν την άνεση του γραφείου σας.
Πατενταρισμένος μηχανισμός αναδίπλωσης

Εργασία. Υπουργείο Εσωτερικών. Διασκέδαση. Οποιαδήποτε στιγμή.
Περιεχόμενα συσκευασίας
- 1× | Καλώδιο USB-C / 2× USB-A
- 1× | Καλώδιο USB-C / USB-C
- 1× | Εγχειρίδιο χρήστη
- 1× | Τσάντα μεταφοράς
- 1× | Flash drive (περιλαμβάνει πρόγραμμα οδήγησης)







| Διαγώνιος | 12" |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Φορητός - διπλός |
| Οθόνη | Επίπεδη |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Τεχνολογία πάνελ | LCD |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Τύπος πάνελ | IPS |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² |
| Κάλυψη χρωμάτων | 81 % sRGB (58 % NTSC) |
| FreeSync | ΟΧΙ |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms |
| Γωνία θέασης | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | ΟΧΙ |
| G-sync Compatible | OXI |
| Low Blue Light | OXI |
| OverDrive | OXI |
| HDR10 | OXI |
| RGB Light | OXI |
| Ρυθμιζόμενη βάση ύψους (HAS) | OXI |
| VESA | OXI |
| Ηχείο | OXI |
| Συνδέσεις | 2× USB-C |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα |
|
| Βάρος | 1,19 kg |
| PiP/PbP | OXI |
| Είσοδος ακουστικών | OXI |
| Χρήση | Κατάλληλο για φορητό υπολογιστή, για multitasking, Για εργασία, Κατάλληλο για ταξίδια |
| Pivot | ΟΧΙ |
| Πλάτος (cm) | 31,4 |
| Ύψος (cm) | 19,7 |
| Βάθος (cm) | 2,8 |
| eDP | ΟΧΙ |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS |

Ένα γραφείο μπορεί να εγκατασταθεί οπουδήποτε. Πώς; Χρησιμοποιώντας φορητές οθόνες MISURA
Στις μέρες μας, η εργασία αυξάνεται με τη μορφή home office. Μαζί με αυτό έχει αναπτυχθεί η ανάγκη για τον κατάλληλο τεχνικό εξοπλισμό που είναι κατάλληλος για οικιακή χρήση και ταυτόχρονα προσιτός.

Πώς να συνδέσετε οθόνες σε φορητό υπολογιστή;
Υπάρχουν διάφορες δυνατότητες. Πρώτον, ελέγξτε αν ο υπολογιστής σας διαθέτει υποδοχή USB-C. Αυτή είναι η καλύτερη επιλογή. Μέσω αυτού του συνδέσμου, θα τροφοδοτείτε και την οθόνη και θα στέλνετε το σήμα βίντεο σε αυτήν.

Διπλές οθόνες, τρισδιάστατες οθόνες, αλλά και μεμονωμένες οθόνες - η MISURA προσφέρει μια ευρεία γκάμα εξωτερικών οθονών
Οι οθόνες αποτελούν πλέον αναπόσπαστο μέρος όχι μόνο του εργασιακού μας περιβάλλοντος, αλλά και του εξοπλισμού του οικιακού γραφείου. Αν και ο καθένας μας έχει σίγουρα δει μια οθόνη στη ζωή του, σίγουρα υπάρχει τουλάχιστον ένα μικρό πράγμα για το οποίο δεν είχαμε ιδέα μέχρι τώρα. Ας θέσουμε, λοιπόν, το ερώτημα. Τι δεν γνωρίζαμε για τις οθόνες πριν;

USB Type-C: όχι ένας, αλλά εννέα τύποι συνδέσεων
USB Type-C: όχι ένας, αλλά εννέα τύποι συνδέσμων - δεν είναι όλοι οι σύνδεσμοι USB Type-C ίδιοι, παρόλο που εξωτερικά μοιάζουν ίδιοι.



































