- MONITORJI
- Prenosni dvojni monitorji
- 15,6" prenosni dvojni monitor za prenosnik USB-C in HDMI - MISURA P24156LYS01
15,6" prenosni dvojni monitor za prenosnik USB-C in HDMI - MISURA P24156LYS01
- MONITORJI
- Prenosni dvojni monitorji
- 15,6" prenosni dvojni monitor za prenosnik USB-C in HDMI - MISURA P24156LYS01
15,6" prenosni dvojni monitor za prenosnik USB-C in HDMI - MISURA P24156LYS01
LCD Dvojni Prenosni Monitor MISURA P24156LYS01 – 15.6"
Potrebujete praktičen monitor za potovanja, ki vam olajša delo tudi zunaj pisarne? Prenosni dvojni monitor MISURA P24156LYS01 vam omogoča preprosto dodajanje dveh dodatnih Full HD zaslonov k vaši napravi in razširitev delovnega prostora.
Monitor je mogoče povezati prek USB-C ali HDMI, pri čemer oba zaslona zagotavljata jasno in ostro sliko v ločljivosti Full HD (1920 × 1080). Idealen je tako za delo kot za zabavo, saj omogoča preklapljanje med razširjenim, podvojenim ali dvojnim načinom zaslona.

Ključne lastnosti
- Kompatibilnost s sistemoma Windows, Apple in Linux
- Kompaktne dimenzije in lahka konstrukcija s težo 1,55 kg
- 16,7 milijona barv in širok vidni kot 178°
- Full HD ločljivost (1920 × 1080) za vsak zaslon
- Vgrajeni zvočniki z močjo 2 × 2 W za kakovosten zvok
- Načini prikaza: razširjeni, zrcalni ali razdeljeni zaslon
- Samodejna rotacija slike
- Zmanjšanje modre svetlobe s tehnologijo Low Blue Light za zaščito oči
- Podpora za več naprav: prenosniki, igralne konzole, telefoni
Lahek in prenosen
Prenosni monitor MISURA P24156LYS01 se ponaša z elegantno in tanko zasnovo z debelino le 24,4 mm. Zaradi nizke teže in vzdržljive konstrukcije je idealna izbira za profesionalce na poti.
Vsebina paketa
1 × USB-C -> USB-C kabel
1 × 15.6" prenosni monitor
1 × USB-C -> USB-A kabel
1 × HDMI kabel
1 × Polnilec



| Diagonala | 15,6" |
|---|---|
| Vrsta monitorja | Prenosen - dvojni |
| Zaslon | Ravna |
| Ločljivost | 1920 × 1080 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Tehnologija panela | LCD |
| Osvetlitev ozadja | LED |
| Tip panela | IPS |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Barve | 16,7 milijona barv |
| Kontrast | 1000:1 |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Svetlost | 250 cd/m² |
| Pokritost barvnega prostora | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | NE |
| Čas odziva | 20 ms |
| Vidni kot | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | NE |
| G-sync Compatible | NE |
| Low Blue Light | NE |
| OverDrive | NE |
| HDR10 | NE |
| VESA | 75×75 mm |
| Zvočnik | 2× 2 W |
| Priključki | 1× HDMI, 2× USB-C, 1× Mini HDMI, 1× audio port |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Teža | 1,55 kg |
| PiP/PbP | NE |
| Priključek za slušalke | NE |
| Uporaba | Primerno za prenosnik, Zza večopravilnost, Za delo, Primerno za potovanja |
| Pivot | NE |
| eDP | NE |
| Certifikati | CE, RoHS |
Ondrej L. Potrjen pregled
Kvalitni 15.6' display s moznosti 2-1-zrcadleni
Stojanek je prekvapive ...več
Potrjen pregled registrirane stranke.

USB Type-C: ne ena, temveč devet vrst priključkov
USB Type-C: ne ena, temveč devet vrst priključkov - vsi priključki USB Type-C niso enaki, čeprav so na zunaj videti enako.

Dvojni monitorji, trizasloni in tudi enojni monitorji - MISURA ponuja široko paleto zunanjih monitorjev
Monitorji so zdaj sestavni del ne le našega delovnega okolja, temveč tudi bistveni del opreme domače pisarne. Čeprav je vsak od nas v svojem življenju zagotovo že videl kakšen monitor, pa zagotovo obstaja vsaj ena malenkost, o kateri do zdaj nismo imeli pojma. Zato se vprašajmo. Česa doslej nismo vedeli o monitorjih?

























