- MONITORJI
- Igralni monitorji
- 34" ukrivljen ultrawide monitor 165 Hz - MISURA EG34RWA
34" ukrivljen ultrawide monitor 165 Hz - MISURA EG34RWA
- MONITORJI
- Igralni monitorji
- 34" ukrivljen ultrawide monitor 165 Hz - MISURA EG34RWA
34" ukrivljen ultrawide monitor 165 Hz - MISURA EG34RWA
MISURA HIGH RESOLUTION MONITOR 34″ ZAKRIVLJENI – 165 Hz
P23EG34RWA01 – vrhunski 34-palčni ukrivljeni širokokotni monitor z ločljivostjo Ultra WQHD premika meje možnosti uporabe monitorjev. Osupljiva ukrivljenost zaslona R1500, frekvenca osveževanja 165 Hz, izjemno hiter odzivni čas 1 ms, svetlost 400 cd/m², FreeSync in G-Sync, Flicker-Free tehnologija ter funkcija OverDrive so le del tega, kar ponuja ta vrhunski monitor.
Izjemno širok ukrivljen zaslon bodo cenili najzahtevnejši igričarji in menedžerji, ki hkrati upravljajo več nalog.
Zahvaljujoč tehnologijama FreeSync in G-Sync ter frekvenci osveževanja 165 Hz ne prihaja do trganja slike niti pri izjemno zahtevnih grafičnih prizorih.
Funkcija HDR navdušuje s fantastično grafiko. S širokim razponom odtenkov in popolno nasičenostjo barv bodo prizori videti živahnejši kot kdajkoli prej. Uživajte v podrobni ločljivosti z globokimi in svetlimi barvami za odlično vidljivost v sencah.
Opis izdelka in način uporabe
LCD barvni monitor z LED osvetlitvijo ozadja je zasnovan izredno robustno.
Primeren je za neprekinjeno delovanje in uporabo v zaprtih TV-sistemih brez nevarnosti prekomerne utrujenosti.
Ukrivljeni zaslon uporablja aktivno matriko z TFT LCD tehnologijo za stabilen in oster prikaz.
Glavne značilnosti
- Fantastične barve in širok vidni kot zahvaljujoč HDR
- Izjemno širok ukrivljen zaslon VA R1500
- Popolnoma ostra slika, polna podrobnosti (Ultra WQHD ločljivost 3440 × 1440)
- Flicker-Free – zmanjšuje utrujenost oči
- Tehnologija Low Blue Light – ščiti vaše oči
- Funkcija FreeSync za popolno gladkost slike tudi v hitrih prizorih
- MultiView PIP & PBP
- Elegantna črna zasnova s tankim robom
- Možnost stenske montaže po standardu VESA (nosilec ni priložen)
- Vhod 2 × DP in 1 × HDMI
- Zvočni vhodni vmesnik za priklop slušalk
- Priročna nastavitev in optimizacija prikaza z večnamenskim zadnjim upravljalnikom
Vsebina pakiranja
- 1× | Monitor
- 1× | Napajalnik
- 1× | Kabel DP
- 1× | Uporabniški priročnik
- 1× | Namizno stojalo






| Diagonala | 34" |
|---|---|
| Vrsta monitorja | Namizni |
| Zaslon | Ukrivljena |
| Ločljivost | 3440 × 1440 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Tehnologija panela | LCD |
| Osvetlitev ozadja | LED |
| Tip panela | VA |
| Razmerje stranic | 21:9 |
| Barve | 16,7 milijona barv |
| Kontrast | 4000:1 |
| Frekvenca osveževanja | 165 Hz |
| Svetlost | 400 cd/m² |
| Pokritost barvnega prostora | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | DA |
| Čas odziva | 1 ms (MPRT) |
| Vidni kot | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | DA |
| G-sync Compatible | DA |
| Low Blue Light | DA |
| OverDrive | DA |
| HDR10 | DA |
| RGB Light | DA |
| Višinsko nastavljivo stojalo (HAS) | DA |
| VESA | 75×75 mm |
| Zvočnik | 2× 3 W |
| Priključki | 2× HDMI 2.0, DP 1.4 |
| Power Delivery (PD) | NE |
| Material | Plastika |
| Barva |
|
| Teža | 5,90 kg |
| PiP/PbP | DA |
| Priključek za slušalke | DA |
| Pivot | NE |
| Višina s stojalom (max.) | 55 cm |
| Višina s stojalom (min.) | 43,5 cm |
| Širina (cm) | 80,8 |
| Višina (cm) | 36,2 |
| Globina (cm) | 6,2 |
| Certifikati | CE, RoHS |

Ključne funkcije namiznih monitorjev MISURA: G-Sync, HDR in Power Delivery
Namizni monitorji MISURA so primerni za grafične in video strokovnjake, navdušene igričarje in vsakdanjo pisarniško uporabo. Njihovi tanki okvirji okoli zaslona omogočajo enostavno priključitev več monitorjev enega poleg drugega in s tem razširitev delovnega prostora. Na trgu je na voljo več modelov monitorjev MISURA, zato se poraja vprašanje: Kako izbrati pravi namizni monitor?







































