- MONITORY
- Przenośne monitory dualne
- 15,6" przenośny podwójny monitor do laptopa USB-C i HDMI - MISURA P24156LYS01
15,6" przenośny podwójny monitor do laptopa USB-C i HDMI - MISURA P24156LYS01
- MONITORY
- Przenośne monitory dualne
- 15,6" przenośny podwójny monitor do laptopa USB-C i HDMI - MISURA P24156LYS01
15,6" przenośny podwójny monitor do laptopa USB-C i HDMI - MISURA P24156LYS01
LCD Podwójny Monitor Przenośny MISURA P24156LYS01 – 15.6"
Potrzebujesz praktycznego monitora w podróży, który ułatwi ci pracę także poza biurem? Przenośny podwójny monitor MISURA P24156LYS01 umożliwia łatwe podłączenie dwóch dodatkowych ekranów Full HD do twojego urządzenia, rozszerzając przestrzeń roboczą.
Monitor można podłączyć za pomocą USB-C lub HDMI, a oba wyświetlacze zapewniają wyraźny i ostry obraz w rozdzielczości Full HD (1920 × 1080). Idealny zarówno do pracy, jak i rozrywki – pozwala przełączać się między trybami rozszerzonym, duplikowanym lub podwójnym ekranem.

Kluczowe cechy
- Kompatybilność z systemami Windows, Apple i Linux
- Kompaktowe wymiary i lekka konstrukcja o wadze 1,55 kg
- 16,7 miliona kolorów i szeroki kąt widzenia 178°
- Rozdzielczość Full HD (1920 × 1080) dla każdego z ekranów
- Wbudowane głośniki o mocy 2 × 2 W zapewniające wysoką jakość dźwięku
- Tryby wyświetlania: rozszerzony, lustrzany lub podzielony ekran
- Automatyczne obracanie obrazu
- Redukcja niebieskiego światła z technologią Low Blue Light dla ochrony wzroku
- Obsługa wielu urządzeń: laptopy, konsole do gier, telefony
Lekki i łatwy do przenoszenia
Przenośny monitor MISURA P24156LYS01 charakteryzuje się eleganckim i smukłym designem o grubości zaledwie 24,4 mm. Dzięki niskiej wadze i solidnej konstrukcji jest idealnym wyborem dla profesjonalistów w podróży.
Zawartość opakowania
1 × Kabel USB-C -> USB-C
1 × Przenośny monitor 15,6"
1 × Kabel USB-C -> USB-A
1 × Kabel HDMI
1 × Ładowarka
* Dla prawidłowego działania w systemach Windows i Linux należy wyłączyć rozszerzenie Mac.




| Przekątna | 15,6" |
|---|---|
| Typ monitora | Przenośny - podwójny |
| Ekran | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 × 1080 |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Technologia panelu | LCD |
| Podświetlenie | LED |
| Typ panelu | IPS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kolory | 16,7 miliona kolorów |
| Kontrast | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pokrycie kolorów | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | NIE |
| Czas reakcji | 20 ms |
| Kąt widzenia | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | NIE |
| G-sync Compatible | NIE |
| Low Blue Light | NIE |
| OverDrive | NIE |
| HDR10 | NIE |
| VESA | 75×75 mm |
| Głośnik | 2× 2 W |
| Złącza | 1× HDMI, 2× USB-C, 1× Mini HDMI, 1× audio port |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Waga | 1,55 kg |
| PiP/PbP | NIE |
| Wejście słuchawkowe | NIE |
| Zastosowanie | Odpowiedni do laptopa, Do multitaskingu, Do pracy, Odpowiedni do podróży |
| Pivot | NIE |
| eDP | NIE |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Ondrej L. Zweryfikowana recenzja
Kvalitni 15.6' display s moznosti 2-1-zrcadleni
Stojanek je prekvapive ...więcej
Zweryfikowana recenzja od zarejestrowanego klienta.

USB Typ-C: nie jeden, ale dziewięć typów złączy
USB Type-C: nie jeden, lecz dziewięć typów złączy - nie wszystkie złącza USB Type-C są sobie równe, nawet jeśli na zewnątrz wyglądają tak samo.

Podwójne monitory, triscreen, ale także pojedyncze monitory - MISURA oferuje szeroką gamę monitorów zewnętrznych
Monitory są obecnie integralną częścią nie tylko naszego środowiska pracy, ale także niezbędnym elementem wyposażenia domowego biura. Chociaż każdy z nas z pewnością widział monitor w swoim życiu, to z pewnością jest przynajmniej jedna mała rzecz, o której do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Zadajmy więc pytanie. Czego wcześniej nie wiedzieliśmy o monitorach?

























