- MONITORY
- Monitory biurowe
- 24" monitor biurowy 75 Hz IPS - MISURA QM24DFI
24" monitor biurowy 75 Hz IPS - MISURA QM24DFI
- MONITORY
- Monitory biurowe
- 24" monitor biurowy 75 Hz IPS - MISURA QM24DFI
24" monitor biurowy 75 Hz IPS - MISURA QM24DFI
MONITOR BIUROWY MISURA 24″ – 75 Hz
Ten monitor biurowy z bardzo cienką ramką zachwyci Cię ostrym obrazem Full HD, który dzięki zastosowaniu panelu IPS oferuje bardzo bogate kolory nawet przy szerokich kątach widzenia. Cienka ramka jest idealna do zestawienia kilku monitorów obok siebie, tworząc podobne wrażenia wizualne jak jeden duży ekran. Perfekcyjny obraz, kontrast, nasycenie kolorów i ostrość ustawisz, korzystając z jednego z trybów predefiniowanych (Standardowy, Internet, Film, Gra).
Opis produktu i sposób użycia
Kolorowy monitor LCD z podświetleniem LED ma bardzo solidną konstrukcję. Został zaprojektowany do pracy ciągłej i może być używany w systemach zamkniętych bez ryzyka nadmiernego zmęczenia. Płaski wyświetlacz wyposażono w aktywną matrycę, tranzystor cienkowarstwowy (TFT) oraz technologię ciekłych kryształów (LCD).
Główne cechy
- Bogate kolory i szerokie kąty widzenia dzięki panelowi IPS
- Ostry obraz pełen szczegółów (rozdzielczość Full HD)
- Technologia Low Blue – chroni Twoje oczy
- Elegancki czarny design z bardzo cienką ramką
- Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA (uchwyt nie jest częścią zestawu)
- Wejścia: HDMI, VGA
- Interfejs wejścia audio
Zawartość opakowania
- 1× | Monitor
- 1× | Zasilacz
- 1× | Kabel HDMI
- 1× | Instrukcja obsługi
- 1× | Podstawka na biurko




| Przekątna | 24" |
|---|---|
| Typ monitora | Stacjonarny |
| Ekran | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 × 1080 |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Technologia panelu | LCD |
| Podświetlenie | LED |
| Typ panelu | IPS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kolory | 16,7 miliona kolorów |
| Kontrast | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pokrycie kolorów | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | TAK |
| Czas reakcji | 8 ms (GtG) |
| Kąt widzenia | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | TAK |
| G-sync Compatible | NIE |
| Low Blue Light | TAK |
| OverDrive | TAK |
| HDR10 | NIE |
| RGB Light | NIE |
| Regulowana wysokość podstawy (HAS) | NIE |
| VESA | 75×75 mm |
| Głośnik | 2× 2 W |
| Złącza | 1× VGA, 1× HDMI 1.4 |
| Power Delivery (PD) | NIE |
| Materiał | Plastik |
| Kolor |
|
| Waga | 4,70 kg |
| PiP/PbP | NIE |
| Wejście słuchawkowe | TAK |
| Pivot | NIE |
| Wysokość z podstawą (max.) | 41,2 cm |
| Szerokość (cm) | 54,1 |
| Wysokość (cm) | 32,2 |
| Głębokość (cm) | 3,4 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Daniel Mucska Zweryfikowana recenzja
Zweryfikowana recenzja od zarejestrowanego klienta.

Najważniejsze cechy monitorów MISURA do komputerów stacjonarnych: G-Sync, HDR i Power Delivery
Monitory stacjonarne MISURA są odpowiednie dla profesjonalistów zajmujących się grafiką i wideo, zapalonych graczy i codziennego użytku biurowego. Ich cienkie ramki wokół ekranu ułatwiają podłączenie wielu monitorów obok siebie, rozszerzając przestrzeń roboczą. Na rynku dostępnych jest kilka modeli monitorów MISURA, co nasuwa pytanie: Jak wybrać odpowiedni monitor biurkowy?






























