- MONITORY
- Monitory biurowe
- 27" monitor biurowy QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
27" monitor biurowy QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
- MONITORY
- Monitory biurowe
- 27" monitor biurowy QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
27" monitor biurowy QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
MISURA QHD HIGH RESOLUTION MONITOR 27″ – 75 Hz
Bezramkowy monitor o minimalistycznym designie z podstawką o regulowanej wysokości (HAS) zachwyci Cię ultra-ostrym obrazem QHD o rozdzielczości 2560 × 1440. Nawet długie sesje oglądania nie zmęczą oczu dzięki technologii Flicker Free. Aby uzyskać perfekcyjny obraz, kontrast, nasycenie kolorów i ostrość, użyj jednego z gotowych trybów (Standardowy, Internet, Film, Gra).
Power Delivery 45 W umożliwia wygodne ładowanie większości laptopów — wystarczy podłączyć komputer do monitora przez USB-C.
Opis i zastosowanie produktu
Kolorowy monitor LCD z podświetleniem LED ma bardzo solidną konstrukcję. Został zaprojektowany do pracy ciągłej i może być używany w systemach zamkniętych bez ryzyka nadmiernego zmęczenia. Płaski wyświetlacz ma aktywną matrycę, tranzystor cienkowarstwowy (TFT), wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD).
Główne cechy
- Spójne kolory i szeroki kąt widzenia
- Niezwykle ostry obraz pełen szczegółów (rozdzielczość QHD 2560 × 1440)
- Flicker Free – zmniejsza zmęczenie oczu
- Technologia Low Blue – chroni oczy
- Funkcja Freesync zapewniająca doskonałą płynność obrazu
- Elegancki czarny design, 3 boki bez ramki
- PD 45W wygodnie ładuje laptopa
- Wbudowane głośniki oszczędzają miejsce na biurku
- Montaż ścienny VESA (uchwyt nie wchodzi w skład zestawu)
- Wejścia: HDMI, DisplayPort, USB-C
- Interfejs wejścia audio
Zawartość opakowania
- 1× | Monitor
- 1× | Zasilacz
- 1× | Kabel HDMI
- 1× | Instrukcja obsługi
- 1× | Stojak na tablet








| Przekątna | 27" |
|---|---|
| Typ monitora | Stacjonarny |
| Ekran | Płaski |
| Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Technologia panelu | LCD |
| Podświetlenie | LED |
| Typ panelu | IPS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kolory | 16,7 miliona kolorów |
| Kontrast | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Pokrycie kolorów | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | TAK |
| Czas reakcji | 5 ms (GtG) |
| Kąt widzenia | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | TAK |
| G-sync Compatible | TAK |
| Low Blue Light | TAK |
| OverDrive | TAK |
| HDR10 | TAK |
| RGB Light | NIE |
| Regulowana wysokość podstawy (HAS) | TAK |
| VESA | 100×100 mm |
| Głośnik | 2× 2 W |
| Złącza | 1× DP, 1× USB-C, 1× HDMI 1.4 |
| Power Delivery (PD) | 45 W |
| Materiał | Plastik |
| Kolor |
|
| Waga | 5,10 kg |
| PiP/PbP | NIE |
| Wejście słuchawkowe | TAK |
| Pivot | NIE |
| Wysokość z podstawą (max.) | 55 cm |
| Wysokość z podstawą (min.) | 40 cm |
| Szerokość (cm) | 61,4 |
| Wysokość (cm) | 35,4 |
| Głębokość (cm) | 3,4 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |

Najważniejsze cechy monitorów MISURA do komputerów stacjonarnych: G-Sync, HDR i Power Delivery
Monitory stacjonarne MISURA są odpowiednie dla profesjonalistów zajmujących się grafiką i wideo, zapalonych graczy i codziennego użytku biurowego. Ich cienkie ramki wokół ekranu ułatwiają podłączenie wielu monitorów obok siebie, rozszerzając przestrzeń roboczą. Na rynku dostępnych jest kilka modeli monitorów MISURA, co nasuwa pytanie: Jak wybrać odpowiedni monitor biurkowy?





























