- MONITORY
- Kancelářské monitory
- 27" kancelářský monitor QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
27" kancelářský monitor QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
- MONITORY
- Kancelářské monitory
- 27" kancelářský monitor QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
27" kancelářský monitor QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
MISURA QHD HIGH RESOLUTION MONITOR 27″ – 75 Hz
Bezrámečkový monitor s minimalistickým designem a výškově nastavitelným stojanem (HAS) vás nadchne ultra ostrým QHD obrazem s rozlišením 2560 × 1440. Ani dlouhé sledování obrazu neunaví vaše oči díky technologii Flicker-Free. Dokonalost obrazu, kontrastu, sytosti barev a ostrosti zajistíte pomocí jednoho z předvolených režimů (Standardní, Internet, Film, Hra).
Power Delivery 45 W pohodlně nabije většinu notebooků – stačí jen počítač připojit k monitoru přes USB-C.
Popis výrobku a způsob použití
Barevný monitor LCD s LED podsvícením má velmi robustní konstrukci. Je navržen pro nepřetržitý provoz a lze jej používat v uzavřených systémech bez rizika nadměrné únavy. Plochý displej má aktivní matici, tenkovrstvý tranzistor (TFT), displej z tekutých krystalů (LCD).
Klíčové vlastnosti
- Stálé barvy a široký úhel pozorování
- Ultra ostrý obraz plný detailů (QHD 2560 × 1440)
- Flicker-Free – omezuje únavu očí
- Low Blue Light – chrání vaše oči
- FreeSync pro perfektní plynulost obrazu
- Elegantní černý design, 3 strany bez rámečku
- Power Delivery 45 W pohodlně nabije váš notebook
- Zabudované reproduktory šetří místo na stole
- VESA montáž na stěnu (držák není součástí dodávky)
- Rozhraní: HDMI, DisplayPort, USB-C
- Vstupní audio rozhraní
Obsah balení
- 1× | Monitor
- 1× | Napájecí adaptér
- 1× | HDMI kabel
- 1× | Uživatelská příručka
- 1× | Stolní stojan








| Úhlopříčka | 27" |
|---|---|
| Typ monitoru | Stolní |
| Obrazovka | Rovná |
| Rozlišení | 2560 × 1440 |
| Dotyková obrazovka | NE |
| Technologie panelu | LCD |
| Podsvícení | LED |
| Typ panelu | IPS |
| Poměr stran | 16:9 |
| Barvy | 16,7 milionů barev |
| Kontrast | 1000:1 |
| Obnovovací frekvence | 75 Hz |
| Jas | 300 cd/m² |
| Barevné pokrytí | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | ANO |
| Doba odezvy | 5 ms (GtG) |
| Pozorovací úhel | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | ANO |
| G-sync Compatible | ANO |
| Low Blue Light | ANO |
| OverDrive | ANO |
| HDR10 | ANO |
| RGB Light | NE |
| Výškově nastavitelný stojan (HAS) | ANO |
| VESA | 100×100 mm |
| Reproduktor | 2× 2 W |
| Konektory | 1× DP, 1× USB-C, 1× HDMI 1.4 |
| Power Delivery (PD) | 45 W |
| Materiál | Plast |
| Barva |
|
| Hmotnost | 5,10 kg |
| PiP/PbP | NE |
| Vstup pro sluchátka | ANO |
| Pivot | NE |
| Výška se stojanem (max.) | 55 cm |
| Výška se stojanem (min.) | 40 cm |
| Šířka (cm) | 61,4 |
| Výška (cm) | 35,4 |
| Hloubka (cm) | 3,4 |
| Certifikáty | CE, RoHS |

Klíčové parametry stolních monitorů MISURA: G-Sync, HDR a Power Delivery
Stolní monitory značky MISURA jsou vhodné pro profesionály v oblasti grafiky a videa, vášnivé hráče počítačových her i pro každodenní kancelářské použití. Jejich tenké rámečky kolem obrazovky umožňují snadné spojení více monitorů vedle sebe, což rozšiřuje pracovní prostor. Na trhu je několik modelů monitorů od MISURY, což vyvolává otázku: Jak vybrat ten správný stolní monitor?





























