- MONITORI
- Biroja monitori
- 27" biroja monitors QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
27" biroja monitors QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
- MONITORI
- Biroja monitori
- 27" biroja monitors QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
27" biroja monitors QHD 75 Hz USB-C - MISURA QW27DQI
MISURA QHD AUGSTAS REZOLŪCIJAS MONITORS 27″ – 75 Hz
Šis bezrāmja monitors ar minimālisma dizainu un regulējamu augstuma statīvu (HAS) jūs pārsteigs ar īpaši asu QHD attēlu ar 2560 × 1440 izšķirtspēju. Pateicoties Flicker Free tehnoloģijai, pat ilgas skatīšanās stundas nenogurdinās acis. Lai attēls būtu perfekts, kontrasts, krāsu piesātinājums un asums, izmantojiet kādu no iepriekš iestatītajiem režīmiem (Standarta, Interneta, Filmu, Spēļu).
Power Delivery 45 W ērti uzlādē vairumu klēpjdatoru – vienkārši pievienojiet datoru monitoram, izmantojot USB-C.
Produkta apraksts un lietošanas veids
Krāsu LCD monitoram ar LED apgaismojumu ir ļoti izturīga konstrukcija. Tas ir paredzēts nepārtrauktai darbībai, un to var izmantot slēgtās sistēmās bez pārmērīga noguruma riska. Plakanā paneļa displejam ir aktīvā matrica, plāns plēves tranzistors (TFT), šķidro kristālu displejs (LCD).
Galvenās īpašības
- Viendabīgas krāsas un plašs skata leņķis
- Īpaši skaidrs un detalizēts attēls (QHD izšķirtspēja 2560 × 1440)
- Flicker Free – samazina acu nogurumu
- Low Blue tehnoloģija – aizsargā acis
- Freesync funkcija ideālai attēla vienmērībai
- Elegants melns dizains, 3 puses bez rāmja
- PD 45W ērti uzlādē klēpjdatoru
- Iebūvēti skaļruņi ietaupa vietu uz galda
- VESA sienas stiprinājums (kronšteins nav iekļauts komplektā)
- Savienojumi: HDMI, DisplayPort, USB-C
- Audio ievades interfeiss
Iepakojuma saturs
- 1× | Monitors
- 1× | Strāvas adapteris
- 1× | HDMI kabelis
- 1× | Lietotāja rokasgrāmata
- 1× | Galda statīvs








| Diagonāle | 27" |
|---|---|
| Monitora tips | Darbvirsma |
| Ekrāns | Plakans |
| Izšķirtspēja | 2560 × 1440 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | NĒ |
| Paneļa tehnoloģija | LCD |
| Aizmugurgaismojums | LED |
| Paneļa tips | IPS |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Krāsas | 16,7 miljoni krāsu |
| Kontrasts | 1000:1 |
| Atsvaidzināšanas frekvence | 75 Hz |
| Spilgtums | 300 cd/m² |
| Krāsu pārklājums | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | JĀ |
| Reakcijas laiks | 5 ms (GtG) |
| Skata leņķis | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | JĀ |
| G-sync Compatible | JĀ |
| Low Blue Light | JĀ |
| OverDrive | JĀ |
| HDR10 | ANO |
| RGB Light | NĒ |
| Augstuma regulējams statīvs (HAS) | JĀ |
| VESA | 100×100 mm |
| Skaļrunis | 2× 2 W |
| Savienotāji | 1× DP, 1× USB-C, 1× HDMI 1.4 |
| Power Delivery (PD) | 45 W |
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa |
|
| Svars | 5,10 kg |
| PiP/PbP | NĒ |
| Austiņu ieeja | ANO |
| Pivot | NĒ |
| Augstums ar statīvu (max.) | 55 cm |
| Augstums ar statīvu (min.) | 40 cm |
| Platums (cm) | 61,4 |
| Augstums (cm) | 35,4 |
| Dziļums (cm) | 3,4 |
| Sertifikāti | CE, RoHS |

MISURA darbvirsmas monitoru galvenās funkcijas: G-Sync, HDR un Power Delivery
MISURA galda monitori ir piemēroti grafikas un video profesionāļiem, kaislīgiem spēlētājiem un ikdienas lietošanai birojā. To plānie rāmīši ap ekrānu ļauj ērti savienot vairākus monitorus vienu blakus otram, paplašinot darba telpu. Tirgū ir pieejami vairāki MISURA monitoru modeļi, tāpēc rodas jautājums: Kā izvēlēties pareizo galda monitoru?





























