MISURA 3M101B hordozható LCD monitorok 10,1"
Helyettesítő termék


12" hordozható dual monitor laptophoz USB-C - MISURA 3M1200S1
MISURA ID-3M101B LCD monitorok - 10,1"
A MISURA ID-3M101B - 10.1 hüvelykes, hordozható Full HD monitorok olyan egyedülálló készülékek, amelyek kiemelkednek a nagy teljesítményükkel és a kompakt méreteikkel, ami bárhol lehetővé teszi a könnyű használatot.
Főbb tulajdonságok
- Kompakt méretek és a súlya mindössze 0.84 kg
- Alacsony fogyasztás - A energiaosztály
- Minőségi színek bárhonnan nézve ( IPS )
- Éles és részletes kép a Full HD (1920 × 1200) felbontásnak köszönhetően
- Alkalmas 10,1" - 13,3" méretű laptopokhoz
- A szabadalmaztatott összecsukható mechanizmus külön is használható laptop nélkül
Kompakt méretek és könnyű súly
A MISURA ID-3M101B-10,1 hüvelykes LCD-monitorok kitűnnek 0.84 kg-os könnyű súlyukkal és nagyon kicsi 9 mm-es szélességükkel. Az egyes monitorok működtetéséhez egyetlen USB-C (vagy USB 3.1 típusú A) kábelre van szüksége, amely gondoskodik a megfelelő képátvitelről és teljesítményről.
Ha számítógépe nem rendelkezik ezzel a csatlakozóval, használhatja a HDMI (videojel-átvitel) és az USB-A (tápellátás) kombinációját. A szükséges kábeleket a csomag tartalmazza.

Full HD felbontás (1920 × 1200)
A MISURA ID-3M101B - 10,1 hüvelykes monitorok Full HD felbontással (1920 × 1200) rendelkeznek, így a kép mindig tökéletes élességű lesz. A nagyszerű vizuális élményt fokozza az IPS technológia, amely kiválóan visszaadja a színeket még akkor is, ha nagylátószögből nézik.
A felhasználás sokoldalúságát hangsúlyozza az a képesség is, hogy az egyes monitorokat akár 235° -kal is el lehet forgatni.
Utazás közben a MISURA ID-3M101B - 10,1 hüvelykes hordozható monitorok az Ön íróasztalának kényelmét biztosítják.

Szabadalmaztatott összecsukható mechanizmus
KICSOMAGOLÁS
Munka. Otthoni munkavégzés. Szórakozás. Bármikor.
Termékleírás
| Modellmegjelölés | ID-3M101B |
| Panel típusa | IPS |
| Méret | 10,1 hüvelyk |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED rendszer |
| Fényerősség | 350 cd / m2 |
| Kontraszt | 800: 1 |
| EDP | IGEN |
| Hangmagasság | 0.1128mm (H) X 0.1128mm (H) |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Képarány | 16:10 |
| Reakciós idő (tipikus) | 30 ms |
| Látószög | H: 85º, V: 85º CR ≧ 10) |
| Színmélység | 24 bit |
| LowBlue mód | IGEN |
| HDR10 | IGEN |
| miniHDMI | 1920x1200 @ 60Hz |
| C típus | 1920x1200 @ 60Hz |
| C típus 2 | IGEN (csak áramellátás esetén) |
| Fejhallgató bemenet | Nem |
| Hangszóró | Nem |
| Fogyasztás | ≤8W |
| Készenléti állapotban ≤0,5 W | |
| Tápegység | AC 100-240V 50 / 60Hz |
| Adapter | 5V / 2A |
| A monitor mérete | 286 * 182 * 25 |
| Súly | 0,84 kg |
| HDMI kábel | IGEN |
| C típusú kábel | IGEN |
| C típusú-USB kábel | IGEN |
| Használati utasítás | IGEN |
| Kompatibilitás | Windows 7/8 / 8.1 / 10 / 11 / MAC operációs rendszer |
Ha Ön M1 vagy M2 processzorral rendelkező Apple MacBook felhasználó, kérjük, vásárlás előtt lépjen kapcsolatba velünk.
| Szélesség (cm) | 28,6 |
|---|---|
| Magasság (cm) | 18,2 |

USB Type-C: nem egy, hanem kilenc csatlakozótípus
USB Type-C: nem egy, hanem kilenc csatlakozótípus - nem minden USB Type-C csatlakozó egyforma, még akkor sem, ha kívülről ugyanúgy néznek ki.

Hogyan lehet monitorokat csatlakoztatni egy laptophoz?
Több lehetőség is van. Először is ellenőrizze, hogy a számítógépén van-e USB-C csatlakozó. Ez a legjobb megoldás. Ezen a csatlakozón keresztül mind a monitor áramellátását, mind a videojelek küldését biztosítja.

Iroda bárhol létesíthető. Hogyan? MISURA hordozható monitorok használata
Napjainkban a munka egyre inkább home office formájában történik. Ezzel együtt kialakult az igény a megfelelő műszaki berendezésekre, amelyek otthoni használatra alkalmasak és mégis megfizethetőek.




























































