- MONITORI
- Prijenosni single monitori
- 16" prijenosni dodirni LCD monitor - MISURA M16T
16" prijenosni dodirni LCD monitor - MISURA M16T
- MONITORI
- Prijenosni single monitori
- 16" prijenosni dodirni LCD monitor - MISURA M16T
16" prijenosni dodirni LCD monitor - MISURA M16T
LCD IPS HDR MONITOR MISURA M16T – 16"
Često putujete i radna površina vašeg prijenosnog računala vam nije dovoljna? U tom slučaju idealan je izbor 16" prijenosni dodirni monitor MISURA M16T, koji se lako povezuje s prijenosnim računalom i odmah proširuje radni prostor dodatnim zaslonom. Monitor kombinira veliki 16" zaslon s izvrsnim prikazom boja zahvaljujući HDR tehnologiji. Dodatno je opremljen kaljenim staklom s dodirnim slojem za ugodno i intuitivno upravljanje.
Dodirno upravljanje u potpunosti je kompatibilno sa sustavima Windows, Linux i Apple iOS.

Glavne značajke
- Kompaktne dimenzije i ultratanak okvir uz težinu od samo 0,89 kg
- Izvrsna reprodukcija boja iz svakog kuta zahvaljujući IPS tehnologiji
- Oštra i detaljna slika zahvaljujući Full HD razlučivosti (1920 × 1080)
- Kvalitetan dodirni zaslon s G+G tehnologijom
- HDR (High Dynamic Range) – visok dinamički raspon boja
- Ugrađeni zvučnici za prostorni zvuk
- Smanjenje plave svjetlosti – Low Blue Mode


Mala težina i maksimalna mobilnost
WLED monitor MISURA M16T – 16" odlikuje se malom težinom od samo 0,89 kg i debljinom od svega 9 mm. Zahvaljujući ultratankom okviru, ukupne dimenzije iznose 22,4 × 36 × 1 cm.
Za rad monitora dovoljan je jedan USB-C kabel koji osigurava prijenos slike i napajanje. Ako vaš uređaj nema ovaj priključak, može se koristiti kombinacija HDMI (prijenos slike) i USB-A (napajanje). Svi potrebni kabeli uključeni su u pakiranje.
Pri spajanju na vanjsko napajanje monitor se može koristiti i s mobilnim telefonima ili igraćim konzolama.


Full HD razlučivost (1920 × 1080)
Monitor MISURA M16T – 16" nudi Full HD razlučivost koja osigurava savršeno oštru i detaljnu sliku. IPS tehnologija dodatno pruža vrhunsku reprodukciju boja i pri širokim kutovima gledanja.
Prijenosni monitor MISURA M16T omogućuje udobnost rada usporedivu s klasičnim stolnim monitorom.
Tehnologija potpune laminacije G+G
Tehnologija potpune laminacije s optičkim ljepilom u potpunosti uklanja zračni razmak između dodirnog sloja i zaslonskog panela. Time se značajno smanjuju refleksije svjetla, gubici svjetline i poboljšava ukupni prikaz slike.
Potpuna laminacija ujedno produljuje vijek trajanja uređaja. Prašina i vodena para nemaju prostor za prodiranje između slojeva, čime se dugoročno održava čistoća i kvaliteta prikaza.

Sadržaj pakiranja
- 1× | USB-C → USB-C kabel
- 1× | Prijenosni monitor 16"
- 1× | USB-C → USB-A kabel
- 1× | miniHDMI → HDMI kabel
- 1× | Punjač
- 1× | Magnetna zaštitna torbica
| Dijagonala | 16" |
|---|---|
| Tip monitora | Prijenosni - single |
| Zaslon | Ravna |
| Rezolucija | 1920 × 1080 |
| Zaslon na dodir | DA |
| Tehnologija panela | LCD |
| Pozadinsko osvjetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Boje | 16,7 milijuna boja |
| Kontrast | 1200:1 |
| Frekvencija osvježavanja | 60 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m² |
| Pokrivenost boja | 81 % sRGB (58 % NTSC) |
| FreeSync | NE |
| Vrijeme odziva | 30 ms |
| Kut gledanja | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | NE |
| G-sync Compatible | NE |
| Low Blue Light | DA |
| OverDrive | NE |
| HDR10 | DA |
| RGB Light | NE |
| Postolje s podešavanjem visine (HAS) | NE |
| VESA | NE |
| Zvučnik | 2× 1 W |
| Priključci | 1× HDMI, 2× USB-C |
| Power Delivery (PD) | 15 W |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Boja |
|
| Težina | 0,89 kg |
| PiP/PbP | NE |
| Ulaz za slušalice | DA |
| Pivot | NE |
| Širina (cm) | 36,0 |
| Visina (cm) | 22,4 |
| Dubina (cm) | 0,9 |
| eDP | 1.2 |
| Certifikati | CE, RoHS |

USB tip C: ne jedan, već devet vrsta konektora
USB Type C: ne jedan, već devet vrsta konektora - nisu svi USB Type C konektori jednaki, iako izvana izgledaju isto.
























