- MONITORID
- Mängu monitorid
- 24" kumer mängumonitor 200 Hz - MISURA MM24DFA
24" kumer mängumonitor 200 Hz - MISURA MM24DFA
- MONITORID
- Mängu monitorid
- 24" kumer mängumonitor 200 Hz - MISURA MM24DFA
24" kumer mängumonitor 200 Hz - MISURA MM24DFA
MISURA MÄNGUMONITOR 24″ KUMER – 200 Hz
P23MM24DFA01 – kvaliteetne, kuid samas taskukohane mängumonitor 24″ kumera ekraaniga ja Full HD eraldusvõimega. 200 Hz värskendussagedus, 1 ms reaktsiooniaeg, 300 cd/m² heledus, FreeSync & G-Sync, Flicker-Free ja Over Drive – see on vaid murdosa sellest, mida see monitor pakub.
Isegi kõige nõudlikumad mängurid hindavad kumerat ekraani, mis tagab parima ja kaasahaarava mängukogemuse.
FreeSync ja G-Sync koos 200 Hz värskendussagedusega vähendavad pildi rebenemise ohtu ka väga kiire tegevuse korral. P23MM24DFA01 abil saavutate mitmikmängulahingutes eelise elusate vastaste ees.
Tootekirjeldus ja kasutusviis
LED-taustvalgustusega värviline LCD-monitor on väga tugeva konstruktsiooniga.
See on ette nähtud pidevaks tööks ning seda saab kasutada suletud süsteemides ilma liigse väsimuse riskita.
Lameekraanil on aktiivmaatriks, õhukese kilega transistor (TFT) ja vedelkristallkuvar (LCD).
Peamised omadused
- Ühtlased värvid ja lai vaatenurk
- Teravad, üksikasjalikud pildid (Full HD eraldusvõime)
- Kumer vaateala ülimaks mängukogemuseks
- Flicker-Free – vähendab silmade väsimist
- Low Blue Light -tehnoloogia kaitseb teie silmi
- FreeSync-funktsioon tagab täiusliku pildisujuvuse ka kiiretes stseenides
- Elegantne must disain õhukese raamiga
- Sisseehitatud kõlarid säästavad ruumi laual
- VESA seinakinnitus (klamber ei kuulu komplekti)
- DP- ja HDMI-sisend
- Audio sisendliides kõrvaklappide ühendamiseks
- Mugav seadistamine ja ekraani optimeerimine multifunktsionaalse tagumise kontrolleri abil
Monitori nupud
Toide / Sisend
Väljalülitamiseks vajutage nuppu ja hoidke seda all 3 sekundit
Vasak / Parem
Otseteenupud helitugevuse reguleerimiseks
Üles
Otseteenupp kuvasuhte suurendamiseks
Alla
Sihtimisristi otseteenupp (mängu ajal)
Pakendi sisu
- 1× Monitor
- 1× Toiteadapter
- 1× HDMI-kaabel
- 1× Kasutusjuhend
- 1× Lauaalus







| Diagonaal | 24" |
|---|---|
| Monitori tüüp | Töölaud |
| Ekraan | Kumer |
| Resolutsioon | 1920 × 1080 |
| Puutetundlik ekraan | EI |
| Paneelitehnoloogia | LCD |
| Taustvalgustus | LED |
| Paneeli tüüp | VA |
| Külgede suhe | 16:9 |
| Värvid | 16,7 miljonit värvi |
| Kontrast | 4000:1 |
| Värskendussagedus | 200 Hz |
| Heledus | 300 cd/m² |
| Värvikattuvus | 99 % sRGB (71 % NTSC) |
| FreeSync | JAH |
| Reageerimisaeg | 1 ms (MPRT) |
| Vaatenurk | 178° (H) / 178° (V) |
| Flicker-Free | JAH |
| G-sync Compatible | JAH |
| Low Blue Light | JAH |
| OverDrive | JAH |
| HDR10 | JAH |
| RGB Light | EI |
| Kõrgusreguleeritav alus (HAS) | EI |
| VESA | 75×75 mm |
| Valjuhääldi | 2× 3 W |
| Pistikud | 1× DP, 1× HDMI 2.0 |
| Power Delivery (PD) | EI |
| Materjal | Plast |
| Värv |
|
| Kaal | 3,00 kg |
| PiP/PbP | EI |
| Kõrvaklappide sisend | JAH |
| Pivot | EI |
| Kõrgus alusega (max.) | 40 cm |
| Laius (cm) | 54,0 |
| Kõrgus (cm) | 32,1 |
| Sügavus (cm) | 2,6 |
| Sertifikaadid | CE, RoHS |
Robert H. Kinnitatud arvustus
Kinnitatud arvustus registreeritud kliendilt.

MISURA lauaarvutite peamised funktsioonid: G-Sync, HDR ja Power Delivery
MISURA lauaarvutid sobivad graafika- ja videoprofessionaalidele, innukatele mängijatele ja igapäevaseks kontorikasutuseks. Nende õhukesed raamid ekraani ümber võimaldavad hõlpsasti ühendada mitu monitori kõrvuti, laiendades teie tööruumi. MISURA monitore on turul mitu mudelit, mis tekitab küsimuse: Kuidas valida õige lauaarvuti monitor?






































